Ana SayfaKombi Daikin Premix VZ D2CPX030AATR
Previous product
Ürünlere Geri Dön
Next product
Daikin Premix VZ D2CPX030AATR
Kombi
Add to wishlist
Karşılaştır
Soru Sor
Kategoriler: Kombi
Paylaş
Facebook Twitter Google Email Pinterest
  • Açıklama
Açıklama
Daikin Premix VZ Yoğuşmalı Kombi
Kaliteli ve Verimli kombiniz Daikin Premix VZ kolay kullanımı ile de tüketici dostudur.
CO2 Emisyonları önemli ölçüde düşürülmüştür.
›› 24 kW, 30 kW ve 38 kW ısıl kapasite seçenekleri